40 yıllık analog geçmişinden gelen tecrübemizle bugünün teknolojisi ile fotoğraf & video çekiminden, dijital pazarlamaya kadar bir çok alanda bilimsel ve sanatsal çalışmalarımız ile işletmelere marka değeri kattık.

2008 yılında ilk Türkiye’deki plato patentiyle Plato Fine Art markasına dönüşerek sektörde öncü olan firmaların fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirdik.

Büyükçekmece göl kenarında yer alan platomuzda, sanat yönetmenlerimiz tarafından farklı dekorlar ile dizayn edilmiş çekim alanımızda, plato’da ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir arada buluşturduk.

Fine Art Make-up markamızla Hair Stylist ve Make-up Artist kadromuzla alanımızda Profesyonel Kuaför hizmeti vermekteyiz.

Yerli veya yabancı kadın, erkek ve çocuk oyuncu kadromuzla Cast Hizmeti, çekim sonrası kurgu ve montaj temelinde eldeki görüntü ve ses dosyalarının belirli bir senaryo örgüsü doğrultusunda bir araya getirilmesine yönelik yapılan post prodüksiyon hizmeti ile zamanın ötesinde, bilimsel, yaratıcı ve sanatsal çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 GÖL KENARINDA DOĞA İLE İÇ İÇE ÇEKİM PLATOSU

 PROFESYONEL KUAFÖR HİZMETİ

 CAST HİZMETİ

 POST PRODÜKSİYON HİZMETİ

 DİJİTAL PAZARLAMA VE PROJE YÖNETİMİ

Bilimin ve mühendisliğinin alfa seviyeye ulaştığı bu dönemde dijital teknoloji her geçen gün güncellenerek, yenilenerek dünyanın yeni iletişim dili olan ‘’dijital çağ’’ veya ‘’meta’’ sistemi ile sosyal medyada doğru etkileşim / trafik ile marka bilirliğini artmaktadır.

Dijital çağ sistemi ile birlikte markaların veya işletmelerin pazarlama ve tanıtım süreçleri ilk önce dijital kimlik ile tanımlanıyor. Marka değeri ve ciro artışları
META ile paralel olarak ilerliyor.

TEAM FINE ART olarak, tüm bu süreçleri yakından takip ediyor ve bilimsel çalışmalarımızla dijital çağda başarılı işlere imza atıyoruz.

Dijital pazarlama alanında uzman ekibimizle bilimsel ve etik kurallara uygun olarak markalara yardımcı olduğumuz konular;

 SEO, MOBİL UYUMLU WEB SİTESİ TASARIMI

 FOTOĞRAF VE VİDEO PRODÜKSİYONU

 SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİMİ VE REKLAM ÇALIŞMASI

 RAKİP FİRMA ANALİZİ VE ENTEGRASYON ÇALIŞMASI

 DİJİTAL DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ