MARKA KİMLİĞİ - Team Fine Art Ajansı

Logonuzdan isminize, ambalajınızdan söylemlerinize ürününüze dair soyut ve somut varlıklar “marka”yı oluşturur. Markanızın adı duyulduğunda, logosu görüldüğünde insanlar ne hissediyor? Bu soruya karşılık olumlu cevaplar almak için marka isminiz, markanızın temsil ettiği değerler gibi konuları derinlemesine çalışırız. Bu sayede marka imajınız oldukça verimli hale gelecektir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Tasarımlar firmanızın imajına uygun olması firmanızın markalaşma sürecinde ki en büyük yardımcısıdır. Birbirinden bağımsız ve uyumsuz çalışmalar ile markalaşabilmek ve tüketicilerin zihninde yer edinebilmek imkansızdır. Team Fine Art olarak firmalar için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sunuyoruz.

Marka Kişiliği Yaratmak

Markanızın adı geçtiğinde tüketicilerde olumlu bir his bırakmak uzun bir süre alabilir. Fakat bu başarıya ulaşıldığında, olumlu marka kimliği tüketicinin aklında uzun yıllar kalır. Uzun süre faydalanacağınız olumlu bir marka kişiliğini yaratır ve her mecrada bu algıyı güçlendiririz.

Ürün Kimliğine Değer Katmak

Markanız güçlü mü, eğlenceli mi, klas mı? Tıpkı bir insan gibi markaların da kimlikleri vardır. Tüketicilerin beklentilerini ve markanızın vaatlerini buluşturarak ürün kimliğinizi oluştururuz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:

Mevlana Mah. Evliya Çelebi Cad. İnciler Çarşısı, D:B Blok, No:4, 34515 Esenyurt/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz

MAİL:
info@teamfineart.com

SANTRAL:
0212 853 71 10

MOBİLE:
0542 344 85 95

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI:
0542 344 85 95 (TIKLAYINIZ)

Ofis Çalışma Saatleri:

Pazartesi – Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: 10:00-19:00

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Fine art web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotoğraf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile Fine Art’a aittir. Fine Art’ın yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, başka sayfalarda yayınlanması ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz. Doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.