PRODÜKSİYON - Team Fine Art

Markanıza değer kazandıracak tanıtım filmleri, klip çekimleri, moda çekimleri ve reklam çekimleriyle ; gerek mekanınızı gerekse ürünlerinizi göz doyurucu bir hale getiriyoruz. Team Fine Art son teknoloji ekipmanları ve deneyimli ekibi ile prodüksiyon hizmetini sizlere sunuyor.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi harika bir reklam aracıdır. Bir ürünü, hizmeti veya firmayı tanıtmak için tasarlanır. Tüm kurumsal video prodüksiyon sürecinde size rehberlik etmek için buradayız.

Moda Çekimleri

Stüdyonun, ekipmanların, ekibin ve fotoğrafçıların oldukça özenli çalışması, moda çekiminin başarılı geçmesini sağlayan unsurlardan. Team Fine Art son teknoloji ekipmanları ve deneyimli ekibi ile moda çekim hizmetini sizlere sunuyor.

Etkinlik/Organizasyon Çekimleri

Etkinlik çekimleri için siz, markanız ya da bağlı olduğunuz organizasyon adına eşsiz olan bu anın değerlendirilmesi, unutulmaz kılınması adına doğru tercihlerde bulunmalı, deneyimden ve profesyonellikten yana tercih yapmalısınız.

Ürün Tanıtımı

Markanızın sosyal medya ve diğer internet düzlemlerinde akılda kalıcı olmasını sağlamakla birlikte ürünlerinizin tüketici nezdindeki hatırlanabilirliğini en yüksek seviyeye çıkarıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:

Mevlana Mah. Evliya Çelebi Cad. İnciler Çarşısı, D:B Blok, No:4, 34515 Esenyurt/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz

MAİL:
info@teamfineart.com

SANTRAL:
0212 853 71 10

MOBİLE:
0542 344 85 95

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI:
0542 344 85 95 (TIKLAYINIZ)

Ofis Çalışma Saatleri:

Pazartesi – Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: 10:00-19:00

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Fine art web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotoğraf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile Fine Art’a aittir. Fine Art’ın yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, başka sayfalarda yayınlanması ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz. Doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.