PROFESYONEL KUAFÖR HİZMETİ - Team Fine Art

Zamanın ruhuna uygun güzellik trendlerini takip ederek profesyonel ve işinde uzman ekibimizle sizlerleyiz. İstediğiniz konsept içeriğine yönelik özel saç & makyaj tasarımlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

SAÇ MODELLERİ

Tarzınızı yansıtacak, saç yapınıza uygun modern dokunuşlarla ilgi çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

DOĞAL MAKYAJ 

Makyajınızın asıl amacı var olan güzelliğinizi ön plana çıkartmaktır. Cilt tonunuzu ve yüz yapınızı en iyi şekilde analiz ederek yapılan doğal makyaj deneyiminin tadını çıkarın.

Kuaför Hizmetimiz Hakkında

Çekim alanımızın kendi bünyesi içerisinde bulunan lüks, konforlu ve hijyenik kuaför salonumuzda, alanında deneyimli başarılı makeup & hair ekibimizle , dünyaca ünlü ve cilt dostu markaların ürünlerini kullanarak sizlerin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:

Mevlana Mah. Evliya Çelebi Cad. İnciler Çarşısı, D:B Blok, No:4, 34515 Esenyurt/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz

MAİL:
info@teamfineart.com

SANTRAL:
0212 853 71 10

MOBİLE:
0542 344 85 95

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI:
0542 344 85 95 (TIKLAYINIZ)

Ofis Çalışma Saatleri:

Pazartesi – Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: 10:00-19:00

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Fine art web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotoğraf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile Fine Art’a aittir. Fine Art’ın yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, başka sayfalarda yayınlanması ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz. Doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.