SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI - Team Fine Art

Günümüz teknolojisi ve akıllı telefonların gelişmesiyle birlikte, her yerden ve her zaman internete erişebilir hale geldik. Birçok şirketin daha çok kitleye ulaşabilmesini sağlaması amacıyla günümüzde sosyal medya yönetimi önemli bir yer almaktadır.

Potansiyel Müşterileriniz Nerede, Markanız Orada!

Araştırmalara göre Türkiye nüfusu günde yaklaşık 7.5 saatini internette geçiriyor. Dijital mecraların sayısının ve kullanım oranının giderek arttığı dönemde markanızın bundan doğru faydalanmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medyada Sınırları Aşmak

Facebook, Instagram, Twitter gibi mecraların dışında farklı mecralarda da içerik üretiyoruz. YouTube, Ekşi Sözlük gibi farklı mecralarda ürettiğimiz içerikler ile potansiyel müşterileriniz neredeyse markanızı da oraya taşıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Ürettiğimiz içerikleri sosyal medya reklamlarını kullanarak daha fazla kişiye ulaştırırız. Doğru hedeflemeler sayesinde pazardaki bilinirlik oranını artırır, bunu satışlarınıza yansıtırız.

Sürekli İletişim, Düzenli Raporlama

Hedef kitlenize uygun içerikleri doğru metinler ve görsellerle destekleyerek üretiriz. Bu içeriklerden aldığımız geri dönüşleri düzenli aralıklarla size sunarak markanız için gerekli optimizasyonları gerçekleştiririz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:

Mevlana Mah. Evliya Çelebi Cad. İnciler Çarşısı, D:B Blok, No:4, 34515 Esenyurt/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz

MAİL:
info@teamfineart.com

SANTRAL:
0212 853 71 10

MOBİLE:
0542 344 85 95

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI:
0542 344 85 95 (TIKLAYINIZ)

Ofis Çalışma Saatleri:

Pazartesi – Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: 10:00-19:00

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Fine art web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotoğraf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile Fine Art’a aittir. Fine Art’ın yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, başka sayfalarda yayınlanması ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz. Doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.