WEB & YAZILIM GELİŞTİRME - Team Fine Art

Talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik uygulamaların web tabanlı olarak geliştirilmesi iş yükünüzün hafifletilmesi, bakım ve güncelleme gibi ek işlerin pasifize edilmesi ve buna bağlı olarak maliyetlerinizin önemli ölçüde düşürülmesi anlamına gelmektedir. Hızlı iletişim şartlarını yaratmanız ile birlikte çalışanlarınızın iş yükünü hafifletirken, aynı zamanda firmanıza ait bilgilerin sürekli olarak güncel kalmasını yazılım ekibimiz aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarımı

 Güncel teknolojilerle kurgulanarak yayın hayatında yerini edinecek kurumsal web sitesi tasarımı firmanızın kimliğini güçlü ifadeyle yansıtabilmesi durumunda kurumsal kimliğinize yüksek katkı sağlayacaktır.  Team Fine Art Ajans, şirketinizin kurumsal kimliğini düşündüğünüz derecede sizleri düşünmeye gayret ederek kurumunuza çeşitli alternatifler üretir.

WEB TASARIM

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Team Fine Art web tasarımda günümüz teknolojilerini yakından takip ederek ve her geçen gün kendisini yenileyerek mutlu müşteriler kazanıyor.

SEO VE ADS

Arama motoru optimizasyonlarınızı ve ürünlerinizi e-ticaret üzerinden değil sosyal medya üzerinden satmak isteyen müşterilerimizin de ihtiyaçlarını gideriyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:

Mevlana Mah. Evliya Çelebi Cad. İnciler Çarşısı, D:B Blok, No:4, 34515 Esenyurt/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz

MAİL:
info@teamfineart.com

SANTRAL:
0212 853 71 10

MOBİLE:
0542 344 85 95

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI:
0542 344 85 95 (TIKLAYINIZ)

Ofis Çalışma Saatleri:

Pazartesi – Cumartesi: 09:00-19:00
Pazar: 10:00-19:00

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Fine art web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotoğraf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile Fine Art’a aittir. Fine Art’ın yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, başka sayfalarda yayınlanması ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz. Doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.